Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

Uvodní stránka

Napsal/a Lenka Havránková, 04.06 2016 Zobrazeno: 13938x

Ahoj kluci a holky, ve Skelné Huti je vše připraveno. Aktuálně se nám uvolnilo jedno místa na prvním běhu, tak pokud jste to dosud nestihli, máte ještě šanci.  Všichni se už na Vás moc těšíme, trenéři připravují tréninkové plány a soutěže a my s Martinou připravujeme ceny a odměny. Bude jich dost, jako každý rok.

Níže, v posledních článcích,  naleznete po zahájení každého běhu tábora krátké zprávy z každého dne, včetně jídelníčku. V novinkách pak důležité zprávy, ty nejlepší fotky pak na facebooku.