Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

I. běh -první den

Napsal/a Lenka Havránková, 08.07 2018 Zobrazeno: 484x

Začínáme!

Po nezbytném vyslechnutí organizačních a jiných pokynů (pro kluky pěkná nuda) jsme tábor zahájili prvním tréninkem, kde se kluci rozdělili do dvou skupin, ve kterých ukázali své dovednosti. K večeři se posilnili kuřetem na paprice a následovalo již rozdělení do týmu, ve kterých budou hrát celotýdenní turnaj. Názvy týmů vznikly podle probíhajícího MS ve fotbale- takže máme Panamu, Saúdskou Arábii, Belgii, Japonsko a Chorvatsko.