Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

Přihláška na aktuální ročník

Napsal/a Lenka Havránková, 23.01 2022 Zobrazeno: 10536x

Tábor je i letos určen pro děti od 6-12let, po dohodě do 15let,  a bude probíhat ve dvou bězích ve Skelné Huti na Šumavě, v prostorách penzionu Andrea, kde se v jednom místě nachází vše potřebné – ubytování, fotbalová sportoviště, bazén, ohniště a především příjemné prostředí šumavských lesů a luk.

Vážení rodiče, milí kluci, milé holky,

věřím, že stejně jako nám, tak i Vám se v loňském roce líbily prostory penzionu Andrea ve Skelné Huti, protože i pro letošní ročník jsme vybrali tuto lokalitu - Skelnou Huť, 2 km od Nýrska, 20km od Klatov.

Chceme, aby se děti, které mají rádi kopanou, mohli tomuto svému zájmu věnovat i v době školních prázdnin a současně pomoci Vám rodičům, jejich prázdninový čas vyplnit.

Děti zde budou mít možnost strávit několik dní ve společnosti svých vrstevníků a pod vedením zkušených a licencovaných trenérů si budou osvojovat fotbalovou techniku a myšlení. Tento tábor není soustředěním pro zkvalitňování kondiční stránky, jak to bývá na klubových soustředěních, ale je zaměřen na zkvalitnění a zlepšení technických dovedností a fotbalového myšlení jednotlivých dětí s individuálním přístupem.

Součástí programu nebude jen fotbal, ale také další sportovní aktivity a hry, v případě příznivého počasí je k dispozici bazén, ohniště a možnosti dalšího vyžití – nohejbal, stolní tenis, badmintom, petang, ringo a další. Je připraveno mnoho soutěží a cen. Na konci běhu bude vždy vyhlášen nejlepší účastník dle kategorií.

V případě Vašeho zájmu, je možné dohodnou Vaši návštěvu v místě konání tábora, aby jste si mohli prostředí prohlédnout osobně.

 

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaše děti.

 

 

Stáhnout přihlášku na tábor 2023