Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

Přehled vydaných článků

Čtvrtek 22.Únor 2024
Poslední vydané články na stránkách fotbalového tábora Skelná Huť. Postupně tu budete nacházet také články o jednotlivých turnusech. Co se dětem podává a jaký mají program

Přihláška na aktuální ročník

23.01 2022 Lenka Havránková

Tábor je i letos určen pro děti od 6-12let, po dohodě do 15let,  a bude probíhat ve dvou bězích ve Skelné Huti na Šumavě, v prostorách penzionu Andrea, kde se v jednom místě nachází vše potřebné – ubytování, fotbalová sportoviště, bazén, ohniště a především příjemné prostředí šumavských lesů a luk.

II. běh - druhý den

16.07 2018 Lenka Havránková

Po seznámení se jedeme naplno!

II. běh - první den

15.07 2018 Lenka Havránková

Začal druhý běh!

I. běh - šestý den

13.07 2018 Lenka Havránková

A je tu konec!

I. běh - pátý den

12.07 2018 Lenka Havránková

Už opět jedeme na plno!

I. běh - čtvrtý den

11.07 2018 Lenka Havránková

I odpočinek musí být!