Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

Informace & naše zkušenosti

Napsal/a Lenka Havránková, 10.02 2015 Zobrazeno: 9353x

Základní informace o letním fotbalovém  táboře.

Letní fotbalový tábor, jak již vyplývá z jeho názvu, je zaměřen na rozvoj fotbalových dovedností. Je určen především pro děti, které fotbal již aktivně hrají, ale samozřejmě se umíme postarat i o začátečníky. Fotbalová výuka probíhá zábavnou formou s využitím mnoha pomůcek. Tréninky probíhají 3x denně, po dobu 1,5h. Tréninkové dávky se samozřejmě přizpůsobují počasí. K trénování se využívá nejen travnaté hřiště, ale také víceúčelové hřiště, případně umělý povrch, který se v nedalekém Nýrsku, stejně jako tělocvična, která je připravena v případě špatného počasí.

V pensionu jsou pro děti připraveny  jednoduše zařízené dvou až více lůžkové pokoje. Stravování probíhá přímo v pensionu formou snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Po celý den mají děti k dispozici pití - čaj nebo šťáva.

Kromě fotbalové výuky je pro děti připraven i doplňkový program - výlet do okolí, stopovačka a další táborové hry. Po celou dobu děti soutěží v různých, nejen fotbalových,  disciplínách, které jsou v závěru tábora vyhodnoceny. A pokud počasí dovolí, užijí si děti i závěrečný táborák.