Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

II. běh - druhý den

Napsal/a Lenka Havránková, 16.07 2018 Zobrazeno: 694x

Po seznámení se jedeme naplno!

V pondělí to bylo již lehce náročnější. Po snídani jsme klukům obodovali pokoje (zde nás všichni příjemně překvapili) a pak už začal první ostrý trénink- mladší se soustředili na práci s balónem a výbušnost. Starší se naopak věnovali herním činnostem a přihrávkám. Po obědě následoval polední klid a hned po něm se šli kluci vykoupat do bazénu. Na odpoledním tréninku starší hráli fotbal 3x3, bago a různé běhací soutěže. Naopak mladší procvičovali kličky, hru jeden na jednoho a práci s balónem na malém prostoru. Večer opět následoval turnaj.