Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

I.běh - třetí den

Napsal/a Lenka Havránková, 10.07 2018 Zobrazeno: 398x

Sledujeme i MS ve fotbale!

Dnešní den začal dopoledním tréninkem. Mladší kluci se věnovali především práci s balonem a také koordinací vlastních pohybů. Starší vylepšovali své technické dovednosti jako např. kličky, přihrávky nebo dribling s míčem.
Po obědě, ke kterému jsme měli rizoto, se všichni těšili na přesunutý večerní turnaj na odpoledne kvůli MS ve fotbale. Počasí nám však nepřálo, tak jsme vytvořili fotbalový kvíz, a následně šli odehrát několik zápasů. Po večeři všichni natipovali výsledky a sledovali fotbal v televizi. Jediný Aleš Protivínský uhádl správný výsledek a zítra ho čeká zasloužená odměna. Foto na FB.