Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

I. běh - šestý den

Napsal/a Lenka Havránková, 13.07 2018 Zobrazeno: 518x

A je tu konec!

Včerejší den byl ve znamení soutěží. Obě skupiny plnily dopoledne a odpoledne 10 sportovních disciplín (běh, kop na přesnost, skok do dálky atd.). A jelikož nám přálo i počasí tak jsme konečně naplno využili bazén. Po večeři se nám počasí však lehce pokazilo, takže jsme předávání cen a vyhlašování výsledků museli uskutečnit v jídelně. Z mladších kluků si nejlépe vedl Honza Paleček, naopak ze starších to byl Tomáš Eret! Ovšem všichni účastníci si zasloužili odměny, jelikož bodové rozdíly byli vážně malé. Fotbalový turnaj vyhrál tým Saúdské Arábie, naopak cenu za nejčistší pokoj vyhráli kluci Aleš Protivínský, Kubík Voves, Vítek Soušek a Patrik Svítil. Jsme rádi že celý běh proběhl bez zranění a těšíme se na další účastníky!