Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

I. běh - pátý den

Napsal/a Lenka Havránková, 12.07 2018 Zobrazeno: 508x

Už opět jedeme na plno!

Dnes jsme se ihned po snídani vrhli na trénování, mladší měli více kondiční trénink, jelikož mají celý týden neuvěřitelně moc energie. Starší dělali přihrávky, a dále hru 3x3. Odpoledne naopak mladší kluci hráli 3x3, a procvičovali vedení balónu, což se jim bude hodit na zítřejší soutěže. K večeři jsme měli buchtičky se šodó. Večer se odehrálo poslední kolo fotbalového turnaje. Které bylo velice napínavé a zítra při vyhlášení výsledků se dozvíme, kdo celý turnaj vlastně vyhrál.