Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

Historie tábora

Napsal/a Lenka Havránková, 10.02 2015 Zobrazeno: 4984x

Letní fotbalový tábor pořádáme již 12. rokem.

Původně jsme náš fotbalový tábor pořádali v Koutě na Šumavě, v prostorách Koutského zámku. Bohužel s ukončením provozu tohoto zařízení jsme museli hledat nové místo, které by splňovalo naše podmínky. Vzhledem ke značným kontaktům ve světě fotbalu nám byl doporučen rodinný pension Andrea, který nás hned při první návštěvě okouzlil svojí polohou uprostřed krásné přírody a zároveň nás velmi mile překvapil svým vybavením, vhodným právě pro uspořádání letního fotbalového tábora. Po prvním roce na novém místě,  v roce 2010, jsme věděli, že toto místo je to pravé.