Děti si náš tábor zamilují

Zábavná fotbalová výuka se spoustou technických pomůcek, motivační­ soutěže, výlety po nádherném okolí­ a doplňkové sportovní aktivity: stolní­ tenis, badminton, nohejbal. To vše je letní fotbalový tábor.

Kvalitní trenéři

Lektoři mají fotbalové licence a za pomoci nejrůznějších tréninkových pomůcek a taktik vedou děti zábavnou cestou ke zlepšení­ jejich fotbalových dovedností­.

Krásný areál pensionu Andrea

Rodinný pension Andrea se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Šumavy a svým vybavením - pokoje upravené pro potřeby dětí, fotbalové a víceúčelové hřiště, prostor pro stolní tenis, bazén  -  poskytuje vše potřebné­.

I. běh-druhý den

Napsal/a Lenka Havránková, 09.07 2018 Zobrazeno: 444x

Jedeme na plno!

Dnešek jsme zahájili dopoledním tréninkem, kdy se mladší věnovali v první části klamání pohybu a výbušnosti a ve druhé části práci s balonem na malém prostoru a střelbě. Odpoledne se pak trénink skládal z dovednostních soutěži a her 3 na 3.
Starší se naopak dopoledne zaměřili na dovednostní soutěže, slalom, lehké posilování a následnou hru. Odpoledne, již na velkém hřišti dělali práci s míčem, hráli bago, nebo například trefovali břevna. Po večeři, se již hrál fotbalový turnaj, ve kterém zvítězilo družstvo Saúdské Arábie.

Milánské špagety mizely z talířů neuvěřitelným způsobem .....